Extreme klub iz Malina uspješno otvorio sezonu natjecanja u quadcrossu

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018Novoosnovani Extreme klub iz Malina uspješno je otvorio sezonu na državnom prvenstvu u motocrossu i quadcrossu koje se u ponedjeljak 2. travnja 2018. održalo u Savskom Marofu. Ove su godine članovi Kluba odlučili pomesti konkurenciju što obećavaju i dobri rezultati već nakon prve utrke. U tome ih nisu spriječili i nešto lošiji uvjeti na stazi kao posljedica nepovoljnog i kišovitog vremena prethodnih tjedana koji su organizatorima pravili ogromne probleme. Osvojivši prva mjesta među 18 natjecatelja različitih dobnih skupina, i više su nego dobri rezultati. Za izdvojiti je osvojeno prvo, drugo i treće mjesto u natjecanju vozača, timski je osvojeno prvo i drugo, a kao klub osvojili su prvo mjesto čime su konkurenciji već, moglo bi se reći, debelo odmakli - upoznao nas je osnivač Kluba Zoran Nožinić.prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 2
Prvenstvo se sastoji od 7 utrka, odnosno natjecanja koje ove godine kreću početkom travnja pa sve do kraja listopada. Vožnja se odvija na nekoliko lokacija, a izdvojiti možemo Jastrebarsko, Savkski Marof, Zabok, Krašić i naše selo Malino.

Klub Extreme osnovan je početkom veljače ove godine. Čini ju trenutno devet vozača kojima možemo pridodati i inicijatora osnivanja Udruge, Zorana Nožinića, njegove zamjenike Marija Katinića i Igora Kalajdžića te tajnika Marija Vračića. Od samog osnutka odgovorno su se uhvatili posla i odlučno krenuli na utrke Prvenstva Hrvatske. Posebno ih veseli što ovom mjestu mogu dočarati taj adrenalin i mirise motora jer će se nekoliko utrka održati i u našoj Općini. U Malinu na brdu Lazine, Klub je u tu svrhu formirao stazu za natjecanje koja ispunjava sve uvjete ovog prvenstva te je spremna malo selo Malino barem na jedan dan u motosvijetu učiniti velikim kao i samu općinu Oriovac.
U Malinu će se održati dvije utrke. Prva početkom srpnja, a druga, završna utrka, očekuje se polovicom listopada. Kako se radi o velikoj i odgovornoj organizaciji, svaka je pomoć od strane mještana dobro došla kao i ostalih Udruga s područja Općine, poručio je organizator.

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 4

prvenstvo hrvatske savski marof 4 2018 3

OGLASI


1.

Posao... 31.08.2019.


Ustanova za zdravstvenu njegu u kući Jelica Gajger zapošlajva medicinsku sestru na neodređeno radno vrijeme. Početak rada 9.9.2019.
Uvjeti:
- SSS
- licenca za sapostalni rad
- B kategorije i osobni automobil
- područje rada općina Oriovac

Kontakt: 091/5277317

INFORMACIJE


PPUO

program raspolaganja poljprivrednim zemljistem 2018 thumb

Službenik za informranje:
Darija Jandik
Tel. 035/431-232; 035/431-036
Fax: 035/430-006
Mob. 0989833487
e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
 
Osoba za nepravilnosti:
Ivana Tomić
Tel. 035/430-155, 035/431-232
Fax: 035/430-006
Mob. 0989833489
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Dječji vrtić "Ivančica Oriovac"
Blanka Stažić, ravnateljica
Tel. 035/409-787
Mob. 0994242881
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.


logo-kud-kobas.pnglogo-kud-lio.pnglogo-lag.pnglogo-limes.pnglogo-uvvoo.png